Titulek *
Jméno
Zpráva *
Bezpečnostní kód *
   
 

Bondax: přitakání

Jo jo , mám podobný názor na oblečenost , nicméně vyloženě outdoorová bondage v zimním čase není nic po čem bychom prahli , to by musel někdo obstarat zmáknutý cathering. Viděl jsem např. fotky shibari i na sněhu , ale tam se určitě musí hodně spěchat , či jinak improvizovat , aby modelka nevytuhla. Takže nějaké akční podupávání s termoskou v zasněžené či promrzlé krajině prostě neplánujeme.

20. 03. 2018

Plok: Svetry

Ahoj, no je to veliká škoda. Většinou si holky myslí, že jsou sexy jen když jsou nahé, nebo na sobě skoro nic nemaji. Opak je pravdou, pro spoustu lidí jsou sexy i krásně zachumlané v pleteninách. Však dnes už v zimě bez huňaté šály holku skoro nepotkáš. Tohle focení můžete páchat v zimě skoro pořád :-) snad se modelky nechají přemluvit. Nebo dívkám dát alespoň roubík z huňaté šály, nebo do šály zabalit ;-) snad se něco časem povede, držím palce

19. 03. 2018

Bondax: spíš jen svetříky

Ahoj , dik za dotaz. Svetry /a spoutávání dívek v nich/ se mi taky docela líbí , ovšem bond "modelky" tyto propriety , mám na mysli huňaté varianty , zrovna moc neupřednostňují - nechtějí a) je jim v tom horko b) nepřipadají si v nich patřičně sexy a mrštné. Doplňujeme teď galerie z již nafocených hotových zásob , v nich se snad sem tam najdou nějaké ty tenčí (přilehavé) svetříky či roláčky. A doufám , že se nám v budoucnu ještě zadaří spáchat bondage ve stylu opravdových svetrů , nejlépe někde v outdoorovém plenéru , např. za mírně chladnějšího počasí.

13. 03. 2018

Plok: svetry

Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli budou ještě nějaké galerie s dívkami ve svetrech, šálách? našel jsem zde asi 3 galerie a moc to dívkám sluší :-)

12. 03. 2018

Bondax: přikrývky

Pokud se rozpomenu , deku jako obal spoutané dívky jsme vyzkoušeli jen jednou. Asi by se dalo někdy zopakovat , v zásobě fotek ale téma deky nemáme. Mimo jiné je to docela pracné takovou kreaci vytvořit , aby výsledek držel pohromadě , mnohem lepší a z našeho pohledu i pohlednější (a na manipulaci výrazně praktičtější)  jsou třeba fólie. Tak asi tolik k zabalování.

18. 01. 2018

vasek: deky

ahoj chci se zeptat jestli budete fotit divky zabalene v dekach diky za odpoved

17. 01. 2018

Bondax: pozdrav a odpověď

Díky za vzkaz Smile. ještě znovu červeňoučká a nikoliv dlouhá pláštěnka v příští galerii bude , ale od těchto fotosérií jsme další pláštěnky zatím nerealizovali , jestli se nepletu. Bohužel.

06. 12. 2017

piettrro: pochvala a dotaz

Nádherné poslední galerie s děvčaty v pláštěnkách.Laughing Mám dotaz, jestli budou také děvčata i v klasických dlouhých pláštěnkách jako byly ve starších galeriích.

Děkuji.

 

06. 12. 2017

Bondax: ať prší .....

Díky za vzkazík , ano , fota svázaných pláštěnek budou ještě následovat , na chatě , i venku pod širým nebem ...

30. 09. 2017

piettrro: pochvala

překrásné nové galerie  915 a 918 kde jsou krásná děvčata pláštěnkách. Moc se těším na další galerie kde budou děvčata v pláštěnkách.Wink

29. 09. 2017

 

Powered by Phoca Guestbook
©2019 Nika-bond, všechna práva vyhrazena